Krok 1: Szczegóły Wydarzenia
Schudnij do wakacji!
data startu:

w ramach wydarzenia uczestnicy otrzymują:

Już za miesiąc wakacje!
……………..

Czas wyczekiwany zwłaszcza przez tych najmłodszych 🙂 Lecz i niejeden dorosły, a może szczególnie dorośli z utęsknieniem czekają na wymarzony urlop, odrobinę odpoczynku.

Za nami niewątpliwie dość intensywny rok – dla Wielu z Nas pełen wyzwań, zaskoczeń i zmian. Każdemu z nas należy się odrobina wypoczynku, ale dla wielu z nas wczasy na plaży czy w przydomowym ogródku to jednocześnie ogromne źródło stresu- trzeba odkryć trochę ciała… i tak przyjemność zamienia się w koszmar.
……………..

Pokochaj siebie i czuj się dobrze w swoim ciele!
……………..

Pomogę Ci zadbać o Twoje ciało i pokażę Ci jak schudnąć raz na zawsze.

Zrób pierwszy krok i zapisz się na konsultację diagnostyczną z dietetykiem –

Dietetyk przeanalizuje Twój dotychczasowy sposób żywienia, skład ciała oraz stan zdrowia. Następnie omówimy, które nawyki wymagają poprawy, by osiągnąć trwałe rezultaty i cieszyć się zdrowiem i wymarzoną sylwetką przez lata. Na podstawie tych informacji dobierzemy indywidualną dietę wspartą suplementacją, która pomoże Ci dojść do ustalonego celu w łatwy, dostosowany do Twojego trybu życia sposób.

……………..

Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń: 660 822 218

Krok 2: Dane

Podaj nam swoje dane do kontaktu.  Korzystałam/łem już wcześniej z usług Poradni Odchudzania i Odżywiania
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na wydarzenie/kurs, przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania oraz przez podmioty trzecie.
  bool(true)

  Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

  al. KEN 36A/132,
  02-797 Warszawa

  660 822 218 | kontakt@poradniaoazazdrowia.pl